АНГЕЛИ РІЗДВА Марти Базак

19/12/2018 - 31/01/2019
Палац Потоцьких, вул. Коперника, 15
АНГЕЛИ РІЗДВА Марти Базак
«Ангели Різдва» – перша виставка малярства на склі Марти Базак у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького.

Ангели Марти Базак наскрізною ниткою об’єднують все – гобелени, живопис, графіку, батік і колажі. Окремою сторінкою її захоплення є традиційна техніка декоративного розпису на склі, де ангели живуть іншим життям у межах маленької картини.

На виставці представлено вісімнадцять робіт мисткині, зокрема зображення Богородиці в оточенні ангелів Різдва, а також портрети святих Миколая, Параскеви, Варвари, Анни, Катерини. То ж багато хто зможе вперше побачити портрет патрона-покровителя, ім’я якого носить.

Марта Базак – живописець, графік, художник декоративно-прикладного мистецтва, науковець. За свою творчу кар’єру пані Марта була учасницею приблизно ста художніх виставок, у тому числі 16 персональних. Її твори зберігаються у Національному музеї народного та декоративно-прикладного мистецтва у Києві, Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Йосафата Кобринського в Коломиї, Івано-Франківському краєзнавчому музеї, Дирекції художніх виставок Міністерства культури України та приватних колекціях в Україні, Канаді, Німеччині, Польщі, США, Франції.

Запрошуємо Вас на день Св. Миколая поринути у світ різдвяних свят і відчути феєрію яскравих кольорів. Відкрийте для себе віру в диво і нехай зимові свята розпочнуться казково!
Чекаємо на Вас у Палаці Потоцьких!

Виставка: 19 грудня 1918 – 31 січня 2019

Вернісаж: 19 грудня о 16:00

Адреса: Палац Потоцьких, м. Львів, вул. Коперника, 15
«Музей європейського мистецтва XIV-XVIII cт.»

Куратори: Лілія Зубко, Юлія Душка

 
Більше інформації за посиланням: https://www.facebook.com/events/358318861391719/?active_tab=about