Художні трактати про місто, що колись називалось Czernowitz

14/12/2018 - 31/01/2019
Палац Лозинського, вул. В. Стефаника, 3
Художні трактати про місто, що колись називалось Czernowitz

Виставка «…Художні трактати про місто, що колись називалося Czernowitz» Олега Любківського – це дивний сплав вражень та емоцій від урбаністичної культури, в даному випадку Чернівців, що виявляють становлення європейської культури на наших теренах. Час невблаганний, він поглинає все. Проте, новітній вибух урбанізації з його футуристичними новобудовами назавжди змінює обличчя міста, що має власне «обличчя», характер врешті-решт.

Тож авторський проект Олега Любківського намагається силою мистецтва затримати у часі «ту прекрасну мить», коли ще відчуваєш неповторну атмосферу. Хто, як не художник чернівчанин може краще «провести» нас рідним містом, відкрити для нас його чар. А дивуватися є чому – розкішна архітектура, що оживає не менш цікавою публікою, яка крокує вуличками міста. І кожна історія особлива, мов ретро фото, віднайдене в антикварній крамниці міста, де книгарень було більше ніж кав’ярень.

Запрошуємо Вас на чарівний променад високого мистецтва до Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького, який подарує нам Олег Любківський – талановитий та широко відомий художник, чиє мистецтво перебуває на надтонкій межі перетину графіки та живопису. Його творам притаманний глибокий ліризм та непідробна атмосферність. Поринемо у «…Художні трактати про місто, що колись називалося Czernowitz» разом!

Виставка: 14 грудня 2018 – 31 січня 2019
Вернісаж: 14 грудня о 16:00 год.
Адреса: Музей європейського мистецтва XIX-XXI ст.
Палац Лозинського, вул. В. Стефаника, 3

Куратор: Іван Дудич

Більше інформації за посиланням: https://www.facebook.com/events/716592752058049/