Лекція-презентація «Історія появи й практичне використання дубляжного столу в реставраційній практиці»
Що ви знаєте про професію реставратора? Чи відомо вам, що цей фах об’єднує знання з історії, археології, культурології, історії мистецтва, фізики, хімії, технології тощо, а ще навички детектива, філософа і містика? Чи усвідомлюєте ви усю складність етичного вибору та професійної відповідальності реставратора, коли до його рук потрапляє предмет культурного надбання людства? Права на помилку немає, адже автор уже не зможе повторити своє творіння. Чи помічаєте ви копітку роботу реставратора, оглядаючи твори на виставках? Чи замислюєтеся, чому пам’ятки виглядають так презентабельно?
Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл лекцій-презентацій «Особливості реставрації» у рамках святкування 200-ліття Галереї.
Художники-реставратори науково-дослідного відділу реставрації познайомлять вас з усіма викликами цієї складної і надзвичайно потрібної професії. Ви дізнаєтеся про усі види реставраційної діяльності на прикладі кращих творів зі збірки Галереї.
Перша лекція циклу буде присвячена досягненням науки і техніки у реставрації станкового малярства на полотні. Художник-реставратор вищої
категорії Інна Дмитрук-Сорохтей розповість про історію появи та практичне використання дубляжного столу в реставраційній практиці.
Коли: 25 січня 2023 року, з 17:00 до 18:00 год.
Де: Дзеркальна зала Палацу Потоцьких.
Для кого: дітей старшого шкільного віку (15–18 років) і дорослих.
Вартість лекції за ціною вхідного квитка:
- для студентів: 50 грн.
- для дорослих: 90 грн
Контактний телефон: 068 966 23 48