![Лекція «Майстерня художника. Історія професії» Лекція «Майстерня художника. Історія професії»](https://lvivgallery.org.ua/sites/default/files/styles/exhibition_front/public/exhibitions/img_0493.jpeg?itok=pD04Hf87)
Щорічно у другу неділю жовтня в Україні відзначають День художника. Відтоді як людина створила перший наскельний малюнок і до сьогодні в образотворчому мистецтві змінювалися стилі, напрями, течії, матеріали, техніки тощо.
Чи знаєте Ви, як опановували мистецький фах у Стародавньому Єгипті, Античній Греції та Римі? Чому митці в епоху Середньовіччя не підписували свої роботи? Що спільного між італійською боттегою та Академією мистецтв? Яке місце займали митці в соціальній ієрахії у різні історичні періоди? Аби дізнатися більше як розвивалася професія живописця упродовж століть, запрошуємо Вас до «майстерні художника» в Салон Палацу Лозинського!
Коли: 08 жовтня 2023 року, з 14:00 до 15:30 год.
Проводить: Жанна Спірідонова, лектор (екскурсовод)
відділу «Палац Лозинського».
Вартість лекції за ціною вхідного квитка:
- для дорослих: 150 грн.
- для студентів: 80 грн.
- для дітей та пенсіонерів: 50 грн.
Контактний телефон: 098 959 40 97