Лекція-презентація «Особливості реставрації елементів інтер’єру. Двері в Палаці Лозинського»

25/02/2024
Палац Лозинського
Лекція-презентація  «Особливості реставрації елементів інтер’єру.  Двері в Палаці Лозинського»
Що ви знаєте про професію реставратора? Чи відомо вам, що цей фах об’єднує знання з історії, археології, культурології, історії мистецтва, фізики, хімії, технології тощо, а ще навички детектива, філософа і містика? Чи усвідомлюєте ви усю складність етичного вибору та професійної відповідальності реставратора, коли до його рук потрапляє предмет культурного надбання людства Права на помилку немає, адже автор уже не зможе повторити своє творіння. Чи помічаєте ви копітку роботу реставратора, оглядаючи твори на виставках? Чи замислюєтеся, чому пам’ятки виглядають так презентабельно?
 
Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл лекцій-презентацій «Особливості реставрації» в рамках програми 2024 року «У пошуках гармонії: з мистецтвом крізь війну». Художники-реставратори науково-дослідного відділу реставрації Галереї познайомлять вас з усіма викликами цієї складної і надзвичайно потрібної професії.
 
Першу лекцію циклу присвячено особливостям реставрації елементів інтер’єру, а саме автентичних дверей у Палаці Лозинського. Художники-реставратори ІІ категорії науково дослідного відділу реставрації Андрій Кабарівський та Олег Левчак розкажуть про основні етапи реставрації дверних полотен, що ведуть на експозиції Палацу.
Коли: 25 лютого 2024 року, з 14:00 до 15:00 год.
Де: приміщення відділу «Палац Лозинського».
Для кого: дітей старшого шкільного віку (15–18 років) і дорослих.
Вартість лекції-презентації за ціною вхідного квитка:
- для студентів: 60 грн.
- для дорослих: 90 грн.
- для пенсіонерів: 30 грн.
Контактний телефон: 098 959 40 97