Лекція-презентація «Особливості реставрації творів сакрального мистецтва»

16/12/2023
Палац Потоцьких
Лекція-презентація «Особливості реставрації творів сакрального мистецтва»
Що ви знаєте про професію реставратора? Чи відомо вам, що цей фах об’єднує знання з історії, археології, культурології, історії мистецтва, фізики, хімії, технології тощо, а ще навички детектива, філософа і містика? Чи усвідомлюєте ви усю складність етичного вибору та професійної відповідальності реставратора, коли до його рук потрапляє предмет культурного надбання людства? Права на помилку немає, адже автор уже не зможе повторити своє творіння. Чи помічаєте ви копітку роботу реставратора, оглядаючи твори на виставках? Чи замислюєтеся, чому пам’ятки виглядають так презентабельно?
Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл лекцій-презентацій «Особливості реставрації» в рамках святкування 200-ліття Галереї. Художники-реставратори науково-дослідного відділу реставрації познайомлять вас з усіма викликами цієї складної і надзвичайно потрібної професії. Ви дізнаєтеся про усі види реставраційної діяльності на прикладі кращих творів зі збірки Галереї.
Одинадцята лекція циклу буде присвячена особливостям реставрації творів сакрального мистецтва. Художник реставратор ІІІ категорії науково-дослідного відділу реставрації Руслан Савосік розповість про основні етапи реставрації та консервації ікон XVII ‒ XIX ст.
 
Коли: 16 грудня 2023 року, з 14:00 до 15:00 год.
Де: Дзеркальний зал Палацу Потоцьких.
Для кого: дітей старшого шкільного віку (15–18 років) і дорослих.
Вартість лекції-презентації за ціною вхідного квитка:
- для студентів: 80 грн.
- для дорослих: 100 грн.
- для пенсіонерів: 50 грн.
Контактний телефон: 068 966 23 48