Лекція-презентація «Велика реставрація» – крок у майбутнє»

14/05/2023
Палац Потоцьких
Лекція-презентація «Велика реставрація» – крок у майбутнє»

З нагоди 200-ліття Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького (далі ‒ Галерея) та завершення реалізації програми «Велика реставрації», складової програми Президента України «Велике будівництво», на об’єктах Галереї запрошуємо вас на лекцію-презентацію «Велика реставрація» – крок у майбутнє» у Дзеркальну залу Палацу Потоцьких!
Ви дізнаєтеся про протиаварійні та невідкладні консерваційні роботи по об’єкту «Комплексна реставрація і пристосування ансамблю Жовківського замку. Коригування», «Реставрацію храму Св. Йосифа у с. Підгірці, Бродівського району, Львівської області (церкви Блаженного Миколая Чарнецького та новомучеників УГКЦ). Протиаварійні роботи», реставраційні роботи по об’єкту «Реставрація фасадів та огороджуючого муру, пам’ятки архітектури національного значення 1739 р. – Костьолу Капуцинів з келіями у смт. Олесько, Буського району, Львівської області».
Познайомитеся з професійною командою працівників Галереї (юристи, архітектори, проектанти, реставратори, будівельники тощо), яка на високому рівні організовувала та реалізовувала роботи з реставрації найважливіших архітектурних пам’яток Львівщини.
Побачите результати руйнівного впливу збройної агресії рф на об’єкти Галереї й довідаєтеся про способи їх захисту, збереження та відновлення. Усвідомите усі складнощі роботи в умовах правового режиму воєнного стану в Україні.

Коли: 14 травня 2023 року, з 14:00 до 15:30 год.
Для кого: дітей старшого шкільного віку (15–18 років) і дорослих.

Проводять: Андрій Гулій, заступник генерального директора
з господарських питань, Ярослав Римар, головний архітектор,
Володимир Біловус, завідувача сектору
архітектурно-реставраційного супроводу.

Вартість лекції-презентації за ціною вхідного квитка:
- для студентів: 80 грн.
- для дорослих: 100 грн.

Контактний телефон: 068 966 23 48