Лекція-презентація «Відкриття і реставрація розпису стелі на експозиції Палацу Лозинського»

26/02/2023
Палац Потоцьких
Лекція-презентація «Відкриття і реставрація розпису стелі на експозиції Палацу Лозинського»

Що ви знаєте про професію реставратора? Чи відомо вам, що цей фах об’єднує знання з історії, археології, культурології, історії мистецтва, фізики, хімії, технології тощо, а ще навички детектива, філософа і містика? Чи усвідомлюєте ви усю складність етичного вибору та професійної відповідальності реставратора, коли до його рук потрапляє предмет культурного надбання людства? Права на помилку немає, адже автор уже не зможе повторити своє творіння. Чи помічаєте ви копітку роботу реставратора, оглядаючи твори на виставках? Чи замислюєтеся, чому пам’ятки виглядають так презентабельно?
Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл лекцій-презентацій «Особливості реставрації» у рамках святкування 200-ліття Галереї. Художники-реставратори науково-дослідного відділу реставрації познайомлять вас з усіма викликами цієї складної і надзвичайно потрібної професії. Ви дізнаєтеся про усі види реставраційної діяльності на прикладі кращих творів зі збірки Галереї.
Друга лекція циклу буде присвячена відкриттю і реставрації розпису стелі в експозиційній залі Палацу Лозинського (колишньому приміщенні їдальні), що відбулись 2020 року під час реекспозиції. Художник-реставратор ІІ категорії Юлія Островська розповість про виклики й проблеми, з якими майстерно впорався колектив реставраторів, особливості техніки створення розпису та її поширення в Європі.

Коли: 26 лютого 2023 року, з 13:30 до 14:30 год.
Де: Дзеркальна зала Палацу Потоцьких.
Для кого: дітей старшого шкільного віку (15–18 років) і дорослих.

Вартість лекції-презентації за ціною вхідного квитка:
- для студентів: 50 грн.
- для дорослих: 90 грн

Контактний телефон: 068 966 23 48