Лекція-презентація«Реставрація старовинних шпалер і меблевих тканин»

06/05/2023
Палац Потоцьких
Лекція-презентація«Реставрація старовинних шпалер і меблевих тканин»

Що ви знаєте про професію реставратора? Чи відомо вам, що цей фах об’єднує знання з історії, археології, культурології, історії мистецтва, фізики, хімії, технології тощо, а ще навички детектива, філософа і містика? Чи усвідомлюєте ви усю складність етичного вибору та професійної відповідальності реставратора, коли до його рук потрапляє предмет культурного надбання людства? Права на помилку немає, адже автор уже не зможе повторити своє творіння. Чи помічаєте ви копітку роботу реставратора, оглядаючи твори на виставках? Чи замислюєтеся, чому пам’ятки виглядають так презентабельно?

Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл лекцій - презентацій «Особливості реставрації» в рамках святкування 200-ліття Галереї.
Художники-реставратори науково-дослідного відділу реставрації познайомлять вас з усіма викликами цієї складної і надзвичайно потрібної професії. Ви дізнаєтеся про усі види реставраційної діяльності на прикладі кращих творів зі збірки Галереї.

П’ята лекція циклу буде присвячена реставрації старовинних шпалер і меблевих тканин. Художник-реставратор І категорії Ганна Славінська розповість про «музейний текстиль», особливості його реставрації, способи заповнення втрат та методику укріплення тканин на новій основі на прикладі музейних предметів зі збірки Галереї.

Коли: 6 травня 2023 року, з 14:00 до 15:00 год.
Де: Дзеркальна зала Палацу Потоцьких.
Для кого: дітей старшого шкільного віку (15–18 років) і дорослих.

Вартість лекції-презентації за ціною вхідного квитка:
- для студентів: 80 грн.
- для дорослих: 100 грн.

Контактний телефон: 068 966 23 48