![Лекція «В гості до намісника» Лекція «В гості до намісника»](https://lvivgallery.org.ua/sites/default/files/styles/exhibition_front/public/exhibitions/namisnyk_site_vert.jpg?itok=N7Xha8wD)
Запрошуємо вас в гості до намісника ‒ одного з найзаможніших і найвпливовіших магнатів Східної Галичини ХІХ ст., ліберального консерватора і монархіста, клерикала, прихильника польсько-української співпраці, замовника найбільш французького палацу у Львові ‒ Альфреда ІІ Юзефа Потоцького (1822–1889)!
На лекції з нагоди дня народження намісника ви дізнаєтеся про історію магнатської родини Потоцьких гербу Пилява, коріння якої сягає XIII, а, можливо, навіть XII ст. – часів Жирослава з Потока, пізнаєте особистість графа та почуєте про вагомий слід, який він залишив в історії багатьох країн.
Коли: 29 липня 2023 року, з 15:30 до 17:00 год.
Де: Дзеркальна зала Палацу Потоцьких.
Для кого: дітей старшого шкільного віку (15‒18 років) і дорослих.
Проводить: Ярослава Лозинська, лектор (екскурсовод) відділу «Палац Потоцьких».
Вартість лекції за ціною вхідного квитка:
- для студентів: 80 грн.
- для дорослих: 100 грн.
- для пенсіонерів: 50 грн.
Контактний телефон: 068 966 23 48