Остання кантата. Ігор Подольчак

14/08/2018 - 30/09/2018
Палац Лозинських, вул. В. Стефаника, 3
Остання кантата. Ігор Подольчак

Театралізований гротеск з космогонічним норовом, що присутній у сюжетах графічних творів Ігоря Подольчака віддає дилемою швидкоплинності і водночас непорушності того, що зветься часом.

Культурні часопростори у біографії художника не стали домінантними відносно його внутрішнього “его”, а манера світовідчуття відбулась, як ідеальний вияв осібної природи автора, добровільного самозречення від всього, що можна було б ідентифікувати, як єдиний та звичний для всіх енциклопедичний регістр.

 

Ігор Подольчак — художник, куратор, кінорежисер, автор багатьох проектів у царині візуального мистецтва, переможець 25 міжнародних художніх проектів, що відбувались у різних країнах. Одна з 24 персональних експозицій Ігора Подольчака була першою художньою виставкою, що відбулась у космосі (космічна станція «Мир», 1993 р.). Роботи Ігора Подільчака можна знайти у 26 музеях та багатьох громадських колекціях по всьому світу.

Прем’єра першого художнього фільму Ігора Подольчака «Las Meninas» (2008 p.) відбулася у конкурсній програмі Роттердамського міжнародного кінофестивалю. Фільм прийняв участь у 27 міжнародних кінофестивалях. Кінострічка Ігора Подольчака «Деліріум» (2012 р.) нагороджена Першою премією на Міжнародному кінофестивалі у Багдаді.

 

Виставка:     14 серпня – 8 вересня продовжено до 30 вересня

Вернісаж:      14 серпня о 17:00

Адреса:          Палац Лозинських, вул. Стефаника, 3

  Відділ “Музей європейського мистецтва ХІХ — ХХІ століть”

  Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького

Куратори:     Станіслав Сілантьєв, співкуратори: Галина Хорунжа, Олександра Калініченко

 

Докладніше про подію за посиланням: https://www.facebook.com/events/453485391832882/