Paris… Весняна зустріч

03/04/2019 - 03/05/2019
Палац Потоцьких, вул. Коперника, 15
Paris… Весняна зустріч

Париж вабить усіх, особливо митців, бо уособлює їх мрію. Вишукана естетика, універсальність створеного у ньому формують й особливе світосприйняття, коли перебуваєш у Парижі.

Набережні Сени, Булонський ліс, вулички Монмартра, силуети Нотр-Дама, церква Св. Северина і обличчя парижанок збереглись на живописних полотнах та графічних аркушах як пам'ять про зустріч з Парижем. Одо Добровольський і Цуґухару Фуджіта, Кароль Мондраль і Микола Глущенко, Генрик Кжижановський і Станіслав Камоцький – ось неповний перелік авторів, представлених на виставці, чиї твори зберігаються у фондах Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького.

Це роботи митців, що жили на межі XIX-XX ст. і відрізнялися своїми творчими пошуками. Художники різного походження та долі, але об’єднані генієм одного з найпрекрасніших і загадкових міст світу.

Виставка “Paris… Весняна зустріч” триватиме у Палаці Потоцьких з 3 квітня по 3 травня 2019 з нагоди щорічного фестивалю французької культури в Україні “Французька весна”.

Вернісаж: 3 квітня о 16:00

Гостей вернісажу чекатиме приємна несподіванка – Презентація графічного роману Батько Горіо за твором Оноре де Бальзака, що побачив світ у видавництві “Леополь”.

Організатор:
Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького

Співорганізатори:
Alliance française de Lviv
Видавництво Леополь

Куратори:
Анна Банцекова
Тетяна Микитин (Tetyana Mykytyn)

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/391581584727784/?event_time_id=391581588...