Персональна виставка Галини Григор’євої «Подивіться на рай тихий…»

09/07/2023 - 27/08/2023
Палац Потоцьких
Персональна виставка Галини Григор’євої «Подивіться на рай тихий…»

9 липня 2023 року о 14:00 год. в експозиційних залах другого поверху відділу «Палац Потоцьких» відбудеться відкриття персональної виставки Галини Григор’євої «Подивіться на рай тихий…».

Відома київська мисткиня, живописець і графік, представниця українського шістдесятництва, репрезентувала понад 70 малярських полотен, в яких інспірації Античністю, фресками Софії Київської, раннім Відродженням і постімпресіонізмом, діалоги з класичним мистецтвом і власні формотворчі експерименти витворили гармонійний художній світ. Наскрізною у творчості Галини Григор’євої є тема раю – сакрального простору, втраченої і жаданої гармонії, віддзеркалена в інтерпретаціях християнської іконографії; мотивах світового живопису; образах природи, дому, саду; зображеннях птахів, плодів і квітів; інтермедіальній музичності; тонкому нюансуванні вишуканих сріблястих, золотавих, вохристих, рожевих тонів.

Сповнений миру і злагоди, радості і світла, живопис Галини Григор’євої поєднує людське та божественне, миттєве та вічне й відкриває замулені у повсякденні цінності і сенси буття.

Виставка триватиме до 27 серпня 2023 року.