Презентація сектору «Музей Івана Георгія Пінзеля: історія, сьогодення, перспективи»

16/07/2023
Палац Потоцьких
Презентація сектору «Музей Івана Георгія Пінзеля: історія, сьогодення, перспективи»

Що ви знаєте про історію формування збірки та заснування Львівської галереї мистецтв? Чи відомо вам, що до складу Галереї входить 18 музейних підрозділів, серед яких 8 музеїв-заповідників? Чи знаєте ви, у якій послідовності відкривалися музеї, як проєктувалися їхні експозиції, які знакові персоналії за це відповідали? Чи знайомі ви з науковими дослідженнями та науково-методичним доробком співробітників Галереї?
Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл презентацій музейних підрозділів у рамках святкування 200-ліття Галереї. Наукові співробітники познайомлять вас з історією музеїв Галереї, основними напрямами діяльності, сучасними проєктами та окреслять перспективи майбутнього розвитку.
Шоста презентація буде присвячена сектору «Музей Івана Георгія Пінзеля», що функціонує в колишньому костелі кларисок. Ви дізнаєтеся про порятунок унікальної мистецької спадщини Пінзеля та шляхи повернення імені майстра із забуття. Почуєте про облаштування музейної експозиції, дослідження скульптур та їх представлення на міжнародних виставках. Познайомитеся з колективом сектору і довідаєтеся про плани на майбутнє.

Коли: 16 липня 2023 року, з 12:00 до 13:00 год.
Де: Дзеркальна зала Палацу Потоцьких.
Для кого: відвідувачів різних вікових категорій.

Проводить: Леся Банах, молодший науковий співробітник сектору «Музей Івана Георгія Пінзеля».

Вартість презентації за ціною вхідного квитка:
- для дорослих: 100 грн.
- для студентів: 80 грн.
- для дітей та пенсіонерів: 50 грн.

Контактний телефон: 068 966 23 48