Презентація сектору «Музей-заповідник гетьмана України Івана Виговського»: історія, сьогодення, перспективи

26/08/2023
Палац Потоцьких
Презентація сектору «Музей-заповідник гетьмана України Івана Виговського»: історія, сьогодення, перспективи

Що ви знаєте про історію формування збірки та заснування Львівської галереї мистецтв? Чи відомо вам, що до складу Галереї входить 18 музейних підрозділів, серед яких 8 музеїв-заповідників? Чи знаєте ви, у якій послідовності відкривалися музеї, як проєктувалися їхні експозиції, які знакові персоналії за це відповідали? Чи знайомі ви з науковими дослідженнями та науково-методичним доробком співробітників Галереї?

Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл презентацій музейних підрозділів у рамках святкування 200-ліття Галереї. Наукові співробітники познайомлять вас з історією музеїв Галереї, основними напрямами діяльності, сучасними проєктами та окреслять перспективи майбутнього розвитку.

Восьма презентація буде присвячена сектору «Музей-заповідник гетьмана України Івана Виговського», до складу якого входить Музей Жидачівської землі. Ви дізнаєтеся про історію формування сектору, його музеєфікацію та найцінніші експонати. Познайомитеся з конференційною діяльністю й науковими дослідженнями співробітників. Почуєте про плани на майбутнє.

 

Коли: 26 серпня 2023 року, з 14:00 до 15:00 год.

Де: Дзеркальна зала Палацу Потоцьких.

Для кого: відвідувачів різних вікових категорій.

 

Проводить: Степан Ревуцький, завідувач сектору «Музей-заповідник гетьмана України Івана Виговського».

 

Вартість презентації за ціною вхідного квитка:

- для дорослих: 100 грн.

- для студентів: 80 грн.

- для дітей та пенсіонерів: 50 грн.

 

Контактний телефон: 068 966 23 48