Презентація сектору «Музеїв-пам’яток»: історія, сьогодення, перспективи»

08/04/2023
Палац Потоцьких
Презентація сектору «Музеїв-пам’яток»: історія, сьогодення, перспективи»

Що ви знаєте про історію формування збірки та заснування Львівської галереї мистецтв? Чи відомо вам, що до складу Галереї входить 18 музейних підрозділів, серед яких 8 музеїв-заповідників? Чи знаєте ви, у якій послідовності відкривалися музеї, як проєктувалися їхні експозиції, які знакові персоналії за це відповідали? Чи знайомі ви з науковими дослідженнями та науково-методичним доробком співробітників Галереї?
Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл презентацій музейних підрозділів у рамках святкування 200-ліття Галереї. Наукові співробітники познайомлять вас з історією музеїв Галереї, основними напрямами діяльності, сучасними проєктами та окреслять перспективи майбутнього розвитку.
Третя презентація буде присвячена сектору «Музеїв-пам'яток». Ви довідаєтеся про одну з найдавніших культових споруд Львова – Храм Івана Хрестителя на площі Старий Ринок, що упродовж століть зазнав численних перебудов, одну з найкраще збережених пам’яток пізнього Ренесансу в Україні ‒ Каплицю Боїмів на площі Катедральній, що за архітектурно-пластичним вистроєм не має аналогів у Європі, та познайомитеся з творчою спадщиною Теодозії Бриж (1929‒1999), майстерня якої на вул. Л. Мартовича сьогодні є музеєм, де представлено увесь спектр її творчих пошуків у скульптурі.

Коли: 8 квітня 2023 року, з 14:00 до 15:00 год.
Де: Дзеркальна зала Палацу Потоцьких.
Для кого: відвідувачів різних вікових категорій.

Проводять: Наталія Кліщ, завідувач сектору, Дмитро Польовий та Ірена Римар, наукові співробітники сектору «Музеїв-пам'яток».

Вартість презентації за ціною вхідного квитка:
- для дорослих: 100 грн.
- для студентів: 80 грн.
- для дітей і пенсіонерів: 50 грн.

Вартість сімейних квитків:
- 1 дорослий + 1 або 2 дитини: 150 грн.
- 2 дорослих + 1 або 2 дитини: 250 грн.

Контактний телефон: 068 966 23 48