Презентація відділу «Музей-заповідник «Олеський замок»: історія, сьогодення, перспективи»

14/05/2023
Музей - заповідник "Олеський замок"
Презентація відділу «Музей-заповідник «Олеський замок»: історія, сьогодення, перспективи»

Що ви знаєте про історію формування збірки та заснування Львівської галереї мистецтв? Чи відомо вам, що до складу Галереї входить 18 музейних підрозділів, серед яких 8 музеїв-заповідників? Чи знаєте ви, у якій послідовності відкривалися музеї, як проєктувалися їхні експозиції, які знакові персоналії за це відповідали? Чи знайомі ви з науковими дослідженнями та науково-методичним доробком співробітників Галереї?
Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл презентацій музейних підрозділів у рамках святкування 200-ліття Галереї. Наукові співробітники познайомлять вас з історією музеїв Галереї, основними напрямами діяльності, сучасними проєктами та окреслять перспективи майбутнього розвитку.
Четверта презентація буде присвячена відділу «Музей-заповідник «Олеський замок», що був відроджений практично з руїни. Ви почуєте історію давньоруської фортеці, перетвореної на магнатську резиденцію, де народився майбутній король Речі Посполитої Яна ІІІ Собеський. Побачите фотографії робіт Наполеона Орди, Антона Лянге та Йогана Генріха Мюнца, які демонструють Олеський замок кінця XVIII ‒ XIX ст. Дізнаєтеся про унікальну за характером і художнім рівнем збірку творів мистецтва, що представлена в експозиційних залах замку.

Коли: 14 травня 2023 року, з 11:00 до 12:00 год.
Де: Гостинна зала відділу «Музей-заповідник «Олеський замок».
Для кого: відвідувачів різних вікових категорій.

Проводять: Борис Шенгера, завідувач відділу, Наталія Смаль, науковий співробітник відділу «Музей-заповідник «Олеський замок».

Вартість презентації за ціною вхідного квитка:
- для дорослих: 150 грн.
- для студентів: 80 грн.
- для дітей і пенсіонерів: 50 грн.

Вартість сімейних квитків:
- 1 дорослий + 1 або 2 дитини: 150 грн.
- 2 дорослих + 1 або 2 дитини: 300 грн.

Контактний телефон: 068 632 50 80