Презентація відділу «Музей-заповідник «Золочівський замок»: історія, сьогодення, перспективи»

12/08/2023
Музей-заповідник "Золочівський замок"
Презентація відділу «Музей-заповідник «Золочівський замок»: історія, сьогодення, перспективи»

Що ви знаєте про історію формування збірки та заснування Львівської галереї мистецтв? Чи відомо вам, що до складу Галереї входить 18 музейних підрозділів, серед яких 8 музеїв-заповідників? Чи знаєте ви, у якій послідовності відкривалися музеї, як проєктувалися їхні експозиції, які знакові персоналії за це відповідали? Чи знайомі ви з науковими дослідженнями та науково-методичним доробком співробітників Галереї?
Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл презентацій музейних підрозділів у рамках святкування 200-ліття Галереї. Наукові співробітники познайомлять вас з історією музеїв Галереї, основними напрямами діяльності, сучасними проєктами та окреслять перспективи майбутнього розвитку.
Сьома презентація буде присвячена відділу «Музей-заповідник «Золочівський замок», до складу якого входять Великий палац, Китайський палац, надбрамний корпус, вали і бастіони. Ви дізнаєтеся про багату історію архітектурно-ландшафтного комплексу, основні етапи його реставрації та музеєфікації. Познайомитеся з науковим і науково-методичним доробком співробітників відділу та почуєте про плани на майбутнє.

Коли: 12 серпня 2023 року, з 12:00 до 13:00 год.
Де: Тронна зала Великого палацу Золочівського замку.
Для кого: відвідувачів різних вікових категорій.

Проводять: Тетяна Олейнікова, завідувач сектору «Музей східного мистецтва»,
Лілія Мельникова, лектор (екскурсовод) відділу «Музей-заповідник «Золочівський замок».

Вартість презентації за ціною вхідного квитка:
- для дорослих: 150 грн.
- для студентів: 80 грн.
- для дітей та пенсіонерів: 50 грн.

Контактний телефон: 096 218 42 29