Презентація відділу «Палац Лозинського: історія, сьогодення, перспективи»

01/02/2023
Палац Потоцьких
Презентація відділу «Палац Лозинського: історія, сьогодення, перспективи»

Презентація відділу «Палац Лозинського: історія, сьогодення, перспективи»

 

Що ви знаєте про історію формування збірки та заснування Львівської галереї мистецтв? Чи відомо вам, що до складу Галереї входить 18 музейних підрозділів, серед яких 8 музеїв-заповідників? Чи знаєте ви, у якій послідовності відкривалися музеї, як проєктувалися їх експозиції, які знакові персоналії за це відповідали? Чи знайомі ви з науковими дослідженнями та науково-методичним доробком співробітників Галереї?

Про це та багато іншого запрошуємо вас дізнатися на цикл презентацій музейних підрозділів у рамках святкування 200-ліття Галереї. Наукові співробітники познайомлять вас з історією музеїв Галереї, основними напрямами діяльності, сучасними проєктами та окреслять перспективи майбутнього розвитку.

Перша презентація буде присвячена відділу «Палац Лозинського», що функціонує в будівлі зі 150-літньою історією. Ви довідаєтеся, як відомі колекціонери, історики, почесні громадяни Львова сприяли розвитку музею, хто був його першим кустошем, як будувалися експозиції, пізнаєте вклад провідних наукових співробітників, почуєте, як, зважаючи на виклики сьогодення, ведеться наукова і науково-методична діяльність та які задуми колектив відділу планує втілити у майбутньому.

 

Коли: 1 лютого 2023 року, з 17:00 до 18:00 год.

Де: Дзеркальна зала Палацу Потоцьких.

Для кого: різних вікових категорій відвідувачів.

 

Проводить: Наталія Крокіс, завідувач відділу «Палац Лозинського».

 

Вартість лекції за ціною вхідного квитка:

- для дорослих: 90 грн.

- для студентів: 50 грн.

- для дітей і пенсіонерів: 20 грн.

 

Вартість сімейних квитків:

- 1 дорослий + 1 або 2 дитини: 100 грн.

- 2 дорослих + 1 або 2 дитини: 180 грн.

 

Контактний телефон: 068 966 23 48