Запрошуємо на персональну виставку Ігоря Мікули в Золочівському замку, яка так резонує з настроєм літньої природи!
Ще з кінця 1980-х автор поставив для себе завдання створити новий синтетичний світовий стиль в живописі, який би синтезував реалізм 19-го століття і абстракціонізм-постмодернізм 20-го століття...
Періоди в творчості: 1987 - абстрактний, 1988 - концептуальний, 1989 - символістично-образний, 1990-1992 рр. - постмодерний з варіаціями українського соц-арту. 1993-1999 рр. стали роками творення нового стилю - «просторово-часового малярства». 2005-2015 роки автор створив низку картин, в яких основним об'єктом дослідження було світло у найрізноманітніших його виявах, як природних, так і відверто живописних, які існують в уяві майстра. Протягом 2015-2018-го років автор розробив нову синтетичну живописну мову, яка надає найширші можливості для подальшого нееклектичного розвитку мистецтва. У картинах 2018-го року різночасові-просторово-світлові візії реальності м'яко перетікають з абстракції в реальність і навпаки, символізуючи перемогу парадоксу нашого часу де абстракція і реальність ототожнилися.
Ігор Мікула народився 1 березня 1965 року у м. Львів (Україна). Художню освіту здобув у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва (нині Львівська національна академія мистецтв). Митець працює в галузі станкового, монументального живопису, сакрального мистецтва та графіки. З 1998-го року старший викладач кафедри академічного живопису Львівської національної академії мистецтв. Митець налічує близько 14 персональних виставок. Його роботи знаходяться у приватних колекціях в Україні, Польщі, Великобританії, Китаю, СІЛА, Швейцарії тощо. Ігор Мікула у 2012-му році увійшов до 20 переможців - фіналістів конкурсу SосіаІ Network Агt Соmpetition. Виставка робіт переможців відбулася в галереї «Агt Реорlе» в Сан-Франциско, а також галереї «Silvana» в Лос-Анджелесі, США. Ігор Мікула розробив власну суто українську систему образно-настроєвих символів, створивши єдиний синтетичний сучасний стиль під назвою «Еко-світ-АРТ», який дозволяє поглиблено вивчати природу, що дуже важливо в час світової екологічної кризи.
Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/929502167521300/