Василь Бажай. П’яно-Форте ІV

04/10/2019 - 03/11/2019
Палац Лозинського, вул. В. Стефаника, 3
Василь Бажай. П’яно-Форте ІV

Василь Бажай
П’яно-Форте ІV

Живопис, інсталяції

Василь Бажай – постать легендарна і певною мірою культова в українському мистецтві кінця ХХ поч. – ХХІ ст. Його виставки давно стали актуальними і популярними культурними подіями у житті Львова та всієї країни. Адже кожного разу, незважаючи на авторську пізнаваність, вони несуть щоразу нові пластичні рішення та закладені в них семантичні змісти. У сучасному мистецтві Василь Бажай є одним з найвиразніших майстрів нефігуративної живописної пластики. На сьогодні він уже став класиком у сфері інсталяції перформансу та ready-made об’єктів в Україні.

«П’яно-Форте» – проект, над яким автор творчо працює понад два десятки років. Цьогорічна виставка є четвертою з ряду, що продовжує традицію невпинних пошуків після незабутньої виставки «Форте-П’яно», яка відбулась у рамках фестивалю «Контрасти – 95». Тоді митець вразив прикладом цікавого поєднання живопису з об'ємно-просторовими об'єктами та сучасною музикою. Ці елементи представляються Бажаєм і цього разу, приваблюючи новими експериментальними рішеннями та новими акордами кольоропластики, які творять іншу понятійну реальність.

Суттєву роль в експозиції відіграють не лише живописні твори, але й інсталяції, що гармонічно співіснуючи з малярством утворюють загальний скелет експозиції і спонукають нас сприймати простір галереї як цілісний твір мистецтва, у середовищі якого відбувається запланована митцем дія.

Виставка: 4 жовтня – 3 листопада 2019

Вернісаж: 4 жовтня о 16:00

Адреса: Палац Лозинського, вул. В. Стефаника, 3

Куратор: Олена Кіс-Федорук

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/399030037429128/?active_tab=discussion

Запрошуємо!