Виставка „РЕТРОСПЕКЦІЯ 70”

14/10/2018 - 28/10/2018
Палац Лозинських, вул. В. Стефаника, 3
Виставка „РЕТРОСПЕКЦІЯ 70”

Йому 70 років. Він є випускником та викладачем Державної вищої школи кіно, телебачення й театру ім. Леона Шиллера у Лодзі, яка святкує 70-ліття від дня заснування. Студентом він став у… 1970 році. На виставці представлено роботи з 70-х років ХХ століття.

Яцек Копровіч у той час творив специфічні чорно-білі картини, витримані у сюрреалістичному настрої. Найновіші фотографії замкнулися у циклі „Зміна погоди”. Його було створено в один день, коли під час прогулянки берегом Балтійського моря настала різка зміна погоди. Ці фотографії не були інсценовані, хоча справляють враження ретельно відрежисерованих, так неначе героїв картин розставлено у просторі, немов акторів на знімальному майданчику. Цикл увінчує імпресія „Єгипет. All Inclusive”, яка підводить нас до розуміння магічного реалізму навколишнього світу, який, як нам здається, ми так чудово знаємо.

До участі у виставці запрошено також студентів спеціальності „Фотографія” на Факультеті операторства Державної вищої школи кіно, телебачення й театру – Маґдалену Бенду, Аліцію Блох, Юлію Ожаньску, та її випускників – Маґдалену Франчук, Артура Ґутовскєго й Томаша Висоцкєго. Яцек Копровіч очолює на цьому факультеті майстерню „Естетика картини”.

Куратор: проф. Януш Маріа Тильман

Графічний дизайн: Бартломєй Талаґа

Вернісаж: 14 жовтня 2018 о 14:00 год.

Виставка триватиме до 28 жовтня

Докладніше про подію: https://www.facebook.com/events/1612500312189805/