Виставка Володимира Слєпченка у Золочівському замку

18/05/2019 - 04/07/2019
Золочівський замок, вул. Тернопільська, 4
Виставка Володимира Слєпченка у Золочівському замку

Володимир Слєпченко володіє величезним діапазоном мистецьких технік. Він працює у таких видах і жанрах образотворчого мистецтва, як живопис, графіка, монументально-декоративне мистецтво, дизайн і навіть геральдика. Віртуоз композиції, який уміє майстерно поєднати у ній різні часово-просторові виміри, підпорядкувати другорядне головному, залишивши лиш найнеобхідніше.

Тонкий психолог, Володимир Слєпченко є блискучим портретистом, майстром психологічного портрету та портрету-картини. Проект «Обрані часом», виконаний у авторській техніці «артлайн» (мистецтво лінії), над яким працює художник з 2011 року, підтверджує цей факт. Постаті із сивої давнини та сучасники, відомі люди світу і звичайні українці, яким виповнилось по сто років, можна побачити на виставці.
Серед розмаїтого творчого спадку митця є чимало робіт сакрального характеру, історичних краєвидів та полотен з глибоким філософським підтекстом, які теж представлені на експозиції.

Володимир Слєпченко народився 13 листопада 1947 у м. Олексіївка Бєлгородської області. 1968 закінчив живописне відділення Іванівського художнього училища, а 1981 – УПІ ім. І. Федорова за фахом художник-графік (тепер Українська академія друкарства, м. Львів).
З 1970 року відбулось понад 75 персональних виставок митця в Україні, Польщі, Росії, Франції, Німеччині, Канаді, Північній Кореї, Ізраїлі, Словаччині, Італії, Греції, Іспанії, Японії та інших країнах.
Живописні та графічні твори Володимира Слєпченка знаходяться в галереях та приватних колекціях України та багатьох країн світу.

Виставка експонується у приміщенні Великого палацу та триватиме до 4 липня 2019 року

Куратор виставки Віктор Микулишин