ТИЖДЕНЬ СХІДНИХ КУЛЬТУР у Золочівському замку

03/08/2018

ТИЖДЕНЬ СХІДНИХ КУЛЬТУР у Золочівському замку

Асоціація Шкіл Айкідо Айкікай запрошує айкідок та усіх бажаючих познайомитись ближче зі східними традиціями до Золочівського замку, де з 13 по 19 серпня відбуватиметься ТИЖДЕНЬ СХІДНИХ КУЛЬТУР.

У програмі:
літній табір Айкідо, виставка бонсай та японських антикварних поштівок, китайська чайна церемонія, лекції про історію, культуру та мистецтво Японії, а у перервах – показові виступи традиційного японського танцю та бойового мистецтва.

Організатор: Асоціація Шкіл Айкідо Айкікай
Співорганізатори: Львівська Національна Галерея Мистецтв ім. Бориса Возницького та Музей - заповідник Золочівський замок

Айкідок, котрих цікавить участь у літньому тренувальному таборі, просимо звертатись по додаткову інформацію та реєстрацію за посиланням Aikido Summer Camp. Lviv, Zolochev Castle

У суботу 18 СЕРПНЯ усіх учасників та гостей ТИЖНЯ СХІДНИХ КУЛЬТУР чекає низка цікавих заходів:

ВИСТАВКА образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва східних культур та цивілізацій, зокрема: Стародавнього Єгипту, Шумерів та Межиріччя, Китаю, Японії, Османської імперії, островів Шрі-Ланки та європейського орієнталізму. Спеціально до цієї події і лише на один день експозицію доповнять ексклюзивними бонсай з колекції Сергія Касаткіна та антикварними японськими поштівками з приватної колекції Оксани Бобошко-Вендерговен та Івана Дудича (Китайський палац з 10:00 до 18:00)

ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ. Майстер китайської чайної церемонії Ростислава Моспан запрошує скуштувати напій, який має дивовижну властивість змінювати свій смак і ваш настрій з кожним новим ковтком.
Для участі у церемонії потрібен попередній запис за номером (032) 654-21-01 (Чайна кімната Китайського Палацу з 12:00 до 16:00)

ЛЕКЦІЯ Івана Дудича «Історія, культура та мистецтво Японії» про країну контрастів та джерело унікальності, а також про секрети збереження традиційної автентичної культури в умовах сучасності (Лекторій Великого палацу з 13:00 до 14:30)

ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП традиційних японських бойових мистецтв Айкідо від Федерації Айкідо України та Такемусу Айкі-Бонн (Подвір’я Золочівського замку з 14:40 до 14:50)

ЛЕКЦІЯ Оксани Бобошко-Вендерговен «Культура Японії та її вплив на жіночу моду Європи крізь призму антикварної поштівки поч. ХХ ст.» (Лекторій Великого палацу з 15:00 до 16:00)

ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП традиційного японського танцю (Подвір’я Золочівського замку з 16:10 до 16:30)

УВАГА! У програмі можливі зміни та доповнення, тож слідкуйте за оголошеннями.
Куратор – Дмитро Ганжа (067) 299 62 89