Виставковий проєкт Миколи Маценка та Олега Тістола «Нацпром. Підгірці»

05/07/2024 - 15/09/2024
Підгорецький замок
Виставковий проєкт Миколи Маценка та Олега Тістола «Нацпром. Підгірці»

05 липня 2024 року о 12:00 год. в експозиційних залах першого поверху відділу «Музей-заповідник «Підгорецький замок» відбудеться відкриття виставкового проєкту Миколи Маценка та Олега Тістола «Нацпром. Підгірці». 

«Нацпром» – творче об’єднання відомих українських митців Олега Тістола та Миколи Маценка, яке виникло на початку 90-х років. У межах спільних проєктів художники досліджують українську ідентичність, висвітлюють стереотипність поглядів на українську культуру та переосмислюють історичний досвід, інтегруючи його в сучасні культурні процеси, іронізують над масовими стереотипами та міфами сучасності.

Експоновані у Підгорецькому замку роботи репрезентують характерні риси творчого тандему «Нацпрому» – поєднання національних символів та постмодерної естетики, гру з історичними стереотипами та міфами, монументальні образи в індустріальних контекстах. 

Виставковий проєкт триватиме до 15 вересня 2024 року.

Виставковий проєкт має на меті допомогти зі збором коштів на РЕБ для батальйону «Вовки да Вінчі». Доєднатися до збору можна за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/5UG23gsKoa